Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
pudełko
Głosów: 5751
Średnia ocena: 0.61

F-Secure Internet Security

Najlepsza ochrona podczas surfowania, kupowania i korzystania z bankowości online

Antywirus

Antywirus i firewall

Zapora sieciowa

Antyspam

Antyspyware

Ochrona rodzicielska

Wersja PL!

F-Secure Internet Security korzysta z wielokrotnie nagradzanych zabezpieczeń, dzięki którym możesz bezstresowo używać komputera do przeglądania stron internetowych, robienia zakupów online i korzystania z bankowości internetowej. Produkt F-Secure Internet Security automatycznie chroni Ciebie i Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, hakerami i kradzieżą tożsamości. Kiedykolwiek jesteś online, Twoje transakcje bankowe są bezpieczne. Możesz też decydować o tym, co mogą oglądać Twoje dzieci.

F-Secure Internet Security chroni przed istniejącymi i nowymi zagrożeniami w Internecie. Bardzo szybko się instaluje, jest łatwy w użyciu i nie spowalnia działania komputera. Podczas instalacji F-Secure Internet Security czyści komputer, zwiększając jego wydajność. Otrzymujesz też wyszukiwarkę F-Secure Search, która sprawdza wyniki wyszukiwania, aby chronić Twoją prywatność.

Nowe licencje

F-Secure Internet Security 1 rok 1 komputer

 

145,00 złdodaj

F-Secure Internet Security 2 lata 1-3 komputery

 

239,00 złdodaj

F-Secure Internet Security 1 rok 5 komputerów

 

299,00 złdodaj

Odnowienia licencji

F-Secure Internet Security 1 rok 1 komputer

 

119,00 złdodaj

F-Secure Internet Security 2 lata 1-3 komputery

 

219,00 złdodaj


Ochrona antywirusowa

Automatyczna ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami w Internecie.

Ochrona przeglądania

Ochrona przeglądania działa teraz także w witrynach szyfrowanych za pomocą protokołu HTTPS. Zatem gdy używasz Facebooka, Gmaila, Twittera lub innej witryny korzystającej z protokołu HTTPS, nadal chronimy Cię przed złośliwymi łączami, a Twoje dzieci przed łączami do nieodpowiednich treści.

Łatwa instalacja

Instalowanie F-Secure Internet Security jest teraz bardzo proste i szybkie. F-Secure Internet Security możesz teraz zainstalować nawet na zainfekowanym komputerze PC z systemem Windows, co ułatwia przywrócenie urządzenia do bezpiecznego stanu.

Ochrona sieci

Ochrona, która nie spowalnia działania komputera.

Ochrona rodziny

Kontrola rodzicielska zapewniająca bezpieczeństwo dzieci w Internecie. Możesz być pewny, że nie trafią na nieodpowiednie treści w Internecie.

Bezpieczne zakupy i bankowość internetowa

Ochrona bankowości działa jak osobisty ochroniarz, który zapewnia bezpieczeństwo i prywatność transakcji bankowych. Dzięki Ochronie bankowości możesz bez obaw korzystać z sesji bankowości internetowej. Zapewnij bezpieczeństwo środkom zgromadzonym na koncie i uniknij nieprzyjemnych niespodzianek.

Pełna wydajność podczas grania

Teraz możesz grać bez obaw, że oprogramowanie antywirusowe spowolni pracę komputera lub aktualizacje zabezpieczeń przerwą Ci zabawę. Tryb gier pozwala użyć pełnej mocy komputera na potrzeby gier. Dzięki temu uzyskujesz stałą wydajność bez konieczności wyłączania zabezpieczeń.


System operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 7 (z dodatkiem Service Pack 1)
 • zakończenie obsługi oraz wsparcia dla systemu Windows Vista oraz Windows XP. Nowe wersje produktów zabezpieczających nie będą zgodne z powyższymi systemami, więc ich aktywacja nie będzie możliwa. Jeśli korzystają Państwo z tych systemów zapraszamy do kontaktu, pomożemy w doborze odpowiedniego oprogramowania.
 • Tablety z procesorami ARM nie są obsługiwane

  Wymagania techniczne

  • Intel Pentium 4 lub nowszy
  • 1,2 GB wolnego miejsca na dysku
  • 1 GB pamięci lub więcej

 

Infolinia

42 613 60 16

Dzwoń 7:30-15:30

 

Kto jest w sklepie?

Liczba osób w sklepie: 4

Do kasy podchodzi: 2

Wyszukaj

Lepiej się zabezpiecz Ankieta