Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
pudełko
Głosów: 2382
Średnia ocena: 2.09

ESET Smart Security Premium

Wyjątkowo skuteczna ochrona klasy premium podczas codziennego korzystania z Internetu

Klikając na zdjęcie produktu zobaczysz porównanie produktów ESET.

Antywirus

Antywirus i firewall

Zapora sieciowa

Antyspam

Antyspyware

Ochrona rodzicielska

Bezpieczne zakupy

Social media

Szyfrowanie

Antyzłodziej

Wersja PL!

ESET Smart Security Premium to zabezpieczenie dla najbardziej wymagających użytkowników - zapewnia kompletną ochronę komputera. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera. ESET Smart Security Premium skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pendrive’ach i dyskach USB. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.

Nowe licencje

ESET Smart Security Premium 1 rok 1 komputer

 

258,30 złdodaj

ESET Smart Security Premium 2 lata 1 komputer

 

387,45 złdodaj

ESET Smart Security Premium 3 lata 1 komputer

 

516,60 złdodaj

Odnowienia licencji

ESET Smart Security Premium 1 rok 1 komputer

 

154,98 złdodaj

ESET Smart Security Premium 2 lata 1 komputer

 

232,47 złdodaj

ESET Smart Security Premium 3 lata 1 komputer

 

309,96 złdodaj


NOWOŚĆ Ochrona przed atakami wykorzystującymi skrypty

Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty próbujące wykorzystać Windows Power Shell. Wykrywa także złośliwe skrypty Java, które mogę infekować system poprzez przeglądarkę internetową.

NOWOŚĆ Ochrona kamery internetowej

Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, sprawdzając, które z nich próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej. Program ostrzeże, gdy ktoś niepowołany będzie próbował uzyskać dostęp do kamery i zablokuje każdą taką próbę.

NOWOŚĆ Monitor sieci domowej

Pozwala sprawdzić, czy domowy router jest podatny na ataki, m.in. czy dostęp do niego jest zabezpieczony odpowiednio silnym hasłem oraz czy urządzenie posiada aktualne oprogramowanie (tzw. firmware). Narzędzie udostępnia również listę urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi (komputery, smartfony, urządzenia Internetu Rzeczy itd.).

NOWOŚĆ Menedżer haseł

Pozwala generować nowe, silne hasła za każdym razem kiedy jest to potrzebne. Używa szyfrowania AES-256, wiodącego na świecie standardu szyfrowania używanego m.in. przez jednostki wojskowe.

NOWOŚĆ Secure Data

Pozwala zaszyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na nośnikach wymiennych. Zabezpiecza dane podczas ich przenoszenia, przesyłania i udostępniania.

NOWOŚĆ Menadżer licencji

Pozwala przeglądać i zarządzać licencjami posiadanych rozwiązań ESET poprzez portal my.eset.com.

Ochrona bankowości internetowej

Automatycznie chroni podczas korzystania z bankowości internetowej i zwiększa bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności online. Szyfruje komunikację pomiędzy klawiaturą a przeglądarką, by transakcje online były bardziej bezpieczne. Chroni przed keyloggerami.

Ochrona przed botnetami

Zabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet - sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.

Ochrona przed lukami w protokołach sieciowych

Rozbudowuje skuteczność firewalla, zapewniając ochronę przed atakami, które wykorzystują luki w popularnych protokołach sieciowych.

Blokada programów typu exploit

Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz oprogramowaniu Java.

Anti-Theft

Pozwala śledzić zmiany lokalizacji zgubionego lub skradzionego laptopa za pośrednictwem platformy my.eset.com. oraz wyświetla aktualną lokalizację utraconego urządzenia na mapie w oparciu o identyfikatory pobliskich sieci Wi-Fi. Umożliwia sfotografowanie złodzieja za pomocą kamery wbudowanej w skradziony laptop i wykonuje oraz gromadzi zrzuty ekranu, rejestrując aktywność „znalazcy” Twojego laptopa. Ponadto przygotuj i wyślij dowolną wiadomość na skradziony komputer - zwiększ szansę odzyskania swojej własności.

Kontrola rodzicielska

Pozwala błyskawicznie definiować tematykę witryn, do których ma mieć dostęp Twoje dziecko - wystarczy, że określisz w programie wiek swojej pociechy. Umożliwia zabezpieczenie wprowadzonych ustawień za pomocą hasła. W ten sposób dziecko nie będzie mogło zmienić konfiguracji kontroli rodzicielskiej i nie usunie programu z dysku komputera.

Centrum badawczo-rozwojowe w Polsce

Kilkanaście biur badawczo-rozwojowych na całym świecie, w tym to krakowskie, pracuje nad tym, by rozwiązania ESET zawsze skutecznie chroniły przed zagrożeniami.


System operacyjny

  • Windows 10
  • Windows 8.1
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Windows Home Server 2011

Wymagania techniczne

  • procesor 1 GHz 32-bit (x86) lub 64-bit (x64)
  • 320 MB wolnego miejsca na dysku
  • 512 MB (1 GB dla Vista x64) pamięci RAM

 

Infolinia

42 613 60 16

Dzwoń 7:30-15:30

 

Kto jest w sklepie?

Liczba osób w sklepie: 27

Do kasy podchodzi: 3

Wyszukaj

Lepiej się zabezpiecz Ankieta