Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
pudełko
Głosów: 5276
Średnia ocena: 0.66

ESET Mobile Security

Chroń swoją mobilną aktywność z ESET Mobile Security

Antywirus

Antyspam

Antyspyware

Antyspam SMS

Antyzłodziej

Lokalizacja komórki

Wersja PL!

Korzystasz z sieci na co dzień? Coraz częściej surfujesz, robisz zakupy i korzystasz ze swojego banku online za pomocą smartfonu lub tabletu?

Z ochroną zapewnianą przez aplikację ESET możesz robić to bez obaw o infekcję czy utratę danych. Pobierz i sprawdź sam skuteczność ESET Mobile Security. Wszechstronny pakiet zabezpieczający przed różnorodnymi rodzajami zagrożeń, minimalizujący skutki utraty smartfona lub tabletu.

Nowe licencje

ESET Mobile Security 1 rok 1 urządzenie

 

29,99 złdodaj

ESET Mobile Security 2 lata 1 urządzenie

 

44,98 złdodaj

ESET Mobile Security 3 lata 1 urządzenie

 

59,97 złdodaj

Odnowienia licencji

ESET Mobile Security 1 rok 1 urządzenie

 

17,99 złdodaj

ESET Mobile Security 2 lata 1 urządzenie

 

26,99 złdodaj

ESET Mobile Security 3 lata 1 urządzenie

 

35,99 złdodaj


Skanowanie w czasie rzeczywistym

Sprawdza aplikacje i komunikację pod kątem obecności ewentualnych zagrożeń. Chroni m.in. przed złośliwymi kodami serwisowymi USSD (protokół wykorzystywany przez telefony GSM do komunikacji z siecią usługodawcy komórkowego).

Skanowanie na żądanie

Jeśli zauważysz coś niepokojącego w działaniu Twojego smartfona lub tabletu uruchom skanowanie urządzenia. Cały proces odbędzie się w tle, bez przeszkadzania Ci w pracy lub rozrywce. Wyświetlone pod koniec skanowania logi poinformują Cię o ewentualnie wykrytych zagrożeniach.

Antyphishing

Chroni przed stronami phishingowymi, czyli serwisami, które łudząco przypominają prawdziwe strony WWW banków, sklepów internetowych itp., a służą do wyłudzania danych osobowych użytkownika, jego haseł, numerów kont bankowych, czy kart kredytowych.

Uprawnienia aplikacji

Sprawdź jakie uprawnienia mają aplikacje zainstalowane na Twoim smartfonie lub tablecie i do jakich informacji zapisanych w pamięci urządzenia mogą mieć dostęp.

Proaktywna ochrona Anti-Theft

Aktywuje się w chwili, gdy wykryje podejrzane zachowanie użytkownika – wprowadzenie błędnego kodu PIN, hasła lub symbolu odblokowania. W reakcji chronione urządzenie jest blokowane i automatycznie wykonywane są zdjęcia (wykorzystywane są wszystkie wbudowane aparaty). Zdjęcia, wraz z informacjami o pozycji GPS, aktualnym adresie IP, danymi aktywnej karty SIM trafiają następne na Twoje konto w serwisie my.eset.com, z poziomu którego możesz zablokować urządzenie lub zdalnie zlecić usunięcie wszystkich danych.

Indywidualna wiadomość użytkownika

Zgubiłeś telefon lub ktoś Ci go ukradł? Wyślij spersonalizowaną wiadomość do znalazcy lub złodzieja i zachęć go do zwrotu Twojej własności. Wiadomość zostanie wyświetlona na ekranie urządzenia, nawet wtedy, gdy urządzenie zostanie wcześniej przez Ciebie zablokowane.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nie musisz nieustannie odrzucać połączeń, których nie chcesz odbierać. Z ESET Mobile Security zyskujesz narzędzie, pozwalające na definiowanie numerów telefonów, których nie chcesz odbierać, w tym numerów anonimowych.

Z myślą o tabletach

Nowy interfejs został przygotowany w taki sposób, by użytkownicy tabletów mogli wygodnie korzystać z dostępnych opcji i cieszyć się możliwościami programu również na dużym ekranie.


Obsługiwane systemy mobilne:

  • Android 4.0 i nowsze

  • UWAGA: Zrootowane urządzenia nie są wspierane. Moduł Antyspamowy nie działa od Androida 4.4 (Kit Kat) ze względu na zmianę przez Google mechanizmów zarządzających wiadomościami SMS/MMS.

Minimalne wymagania Android:

  • Pamięć RAM 512MB lub więcej
  • Pamięć 12MB lub więcej
  • Ekran dotykowy minimum 240x320px
  • Procesor 500 MHz ARM7+ lub więcej
  • Dostęp do internetu

 

Infolinia

42 613 60 16

Dzwoń 7:30-15:30

 

Kto jest w sklepie?

Liczba osób w sklepie: 16

Do kasy podchodzi: 1

Wyszukaj

Lepiej się zabezpiecz Ankieta