Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
pudełko
Głosów: 2247
Średnia ocena: 2.19

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci

Klikając na zdjęcie produktu zobaczysz porównanie produktów ESET.

Antywirus

Antywirus i firewall

Zapora sieciowa

Antyspam

Antyspyware

Ochrona rodzicielska

Bezpieczne zakupy

Social media

Wersja PL!

ESET Internet Security to następca pakietu ESET Smart Security, z zabezpieczeniem przed skutkami kradzieży i zgubienia laptopa (Anti-Theft). Zapewnia skuteczną ochronę podczas codziennego korzystania z Internetu. Doskonale łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności chronionego komputera. ESET Internet Security skutecznie pozwala na bezpieczne korzystanie z bankowości online. Umożliwia również monitorowanie domowej sieci Wi-Fi, a także chroni przed nieuprawnionymi próbami dostępu do kamery internetowej użytkownika.

Nowe licencje

ESET Internet Security 1 rok 1 komputer

 

170,97 złdodaj

ESET Internet Security 2 lata 1 komputer

 

256,46 złdodaj

ESET Internet Security 3 lata 1 komputer

 

341,94 złdodaj

Odnowienia licencji

ESET Internet Security 1 rok 1 komputer

 

102,58 złdodaj

ESET Internet Security 2 lata 1 komputer

 

153,87 złdodaj

ESET Internet Security 3 lata 1 komputer

 

205,16 złdodaj


NOWOŚĆ Ochrona przed atakami wykorzystującymi skrypty

Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty próbujące wykorzystać Windows Power Shell. Wykrywa także złośliwe skrypty Java, które mogę infekować system poprzez przeglądarkę internetową.

NOWOŚĆ Ochrona kamery internetowej

Monitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, sprawdzając, które z nich próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej. Program ostrzeże, gdy ktoś niepowołany będzie próbował uzyskać dostęp do kamery i zablokuje każdą taką próbę.

NOWOŚĆ Monitor sieci domowej

Pozwala sprawdzić, czy domowy router jest podatny na ataki, m.in. czy dostęp do niego jest zabezpieczony odpowiednio silnym hasłem oraz czy urządzenie posiada aktualne oprogramowanie (tzw. firmware). Narzędzie udostępnia również listę urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi (komputery, smartfony, urządzenia Internetu Rzeczy itd.).

NOWOŚĆ Menedżer licencji

Pozwala przeglądać i zarządzać posiadanymi licencjami ESET poprzez portal my.eset.com.

NOWOŚĆ Ochrona przed kradzieżą lub zgubieniem komputera (Anti-Theft)

Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia - utwórz konto w serwisie my.eset.com i lokalizuj utracone urządzenie na mapie. Dokumentuj aktywność „znalazcy” i zachęć go stosowną wiadomością do zwrotu Twojej własności.

Ochrona bankowości internetowej

Chroni podczas korzystania z bankowości internetowej i zwiększa bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności online. Szyfruje komunikację pomiędzy klawiaturą a przeglądarką, by transakcje online były bardziej bezpieczne. Chroni przed keyloggerami.

Skuteczna ochrona i niezmieniona wydajność

Rozwiązanie skutecznie chroni przed zagrożeniami i działa niezauważenie, zachowując niezmienioną wydajność Twojego komputera.

Blokada programów typu exploit

Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz oprogramowaniu Java.

Zapora osobista (firewall)

Blokuje niepowołanym osobom dostęp do Twojego komputera i zgromadzonych na jego dysku cennych danych.

Ochrona przed botnetami

Zabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet - sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.

Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www, podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).

Kontrola rodzicielska

Pozwala błyskawicznie definiować tematykę witryn, do których ma mieć dostęp Twoje dziecko - wystarczy, że określisz w programie wiek swojej pociechy. Umożliwia zabezpieczenie wprowadzonych ustawień za pomocą hasła. W ten sposób dziecko nie będzie mogło zmienić konfiguracji kontroli rodzicielskiej i nie usunie programu z dysku komputera.

Centrum badawczo-rozwojowe w Polsce

Kilkanaście biur badawczo-rozwojowych na całym świecie, w tym to krakowskie, pracuje nad tym, by rozwiązania ESET zawsze skutecznie chroniły przed zagrożeniami.


System operacyjny

  • Windows 10
  • Windows 8.1
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Windows Home Server 2011

Wymagania techniczne

  • procesor 1 GHz 32-bit (x86) lub 64-bit (x64)
  • 320 MB wolnego miejsca na dysku
  • 512 MB (1 GB dla Vista x64) pamięci RAM

 

Infolinia

42 613 60 16

Dzwoń 7:30-15:30

 

Kto jest w sklepie?

Liczba osób w sklepie: 21

Do kasy podchodzi: 2

Wyszukaj

Lepiej się zabezpiecz Ankieta