Używamy plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
pudełko
Głosów: 4881
Średnia ocena: 0.73

ESET Cyber Security

Profesjonalna ochrona antywirusowa platformy Mac OS X

Antywirus

Antyspyware

Wersja PL!

ESET Cyber Security to aplikacja antywirusowa oparta na wielokrotnie nagradzanej technologi ESET NOD32, znanego posiadaczom komputerów typu PC. Program powstał w celu zabezpieczenia platformy Mac OS X przed złośliwymi programami oraz zapewnienia należytej ochrony użytkownikom, korzystającym z kilku platform sprzętowych.
Coraz częściej zdarza się, że zagrożenie przedostaje się na dysk twardy Maca i co prawda nie wyrządza szkody zainfekowanej maszynie, jednak aktywizuje się na komputerze PC, na dysk którego trafia wraz z plikami przeniesionymi z Maca. Dzięki ESET Cyber Security ryzyko rozprzestrzeniania się zagrożeń pomiędzy platformami PC i Mac zostaje zniwelowane.

Nowe licencje

ESET Cybersecurity 1 rok 1 komputer

 

129,15 złdodaj

ESET Cybersecurity 2 lata 1 komputer

 

193,73 złdodaj

ESET Cybersecurity 3 lata 1 komputer

 

258,30 złdodaj

Odnowienia licencji

ESET Cybersecurity 1 rok 1 komputer

 

61,99 złdodaj

ESET Cybersecurity 2 lata 1 komputer

 

116,24 złdodaj

ESET Cybersecurity 3 lata 1 komputer

 

123,98 złdodaj


Czy mój MAC potrzebuje ochrony?

Żaden system operacyjny nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Wystarczy niewielka luka w zainstalowanej aplikacji, by twórcy zagrożeń zainfekowali Twojego Maca.

Skuteczność rozwiązań ESET

Niezależnie od tego czy surfujesz w sieci, wysyłasz wiadomości e-mail, czy opłacasz rachunki on-line, możesz polegać na stałej, niezawodnej ochronie w czasie rzeczywistym nawet przed nieznanymi do tej pory zagrożeniami. Program ESET chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem na wielu poziomach, wykorzystując dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych technologii skanujących.

Antywirus i Antyspyware

Zapewnia proaktywną ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery z innymi systemami operacyjnymi (wykrywa i blokuje wirusy atakujący użytkowników systemów Windows oraz Linux).

Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).

Kontrola nośników wymiennych

Zapobiega nieautoryzowanym próbom kopiowania Twoich prywatnych danych na zewnętrzne nośniki danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych i urządzeń iOS.

Skanowanie poczty i stron WWW

Skanuje strony internetowe (HTTP) i sprawdza wszystkie wiadomości przychodzące (POP3/IMAP), weryfikując czy są bezpieczne i nie zawierają zagrożeń.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się zagrożeń

Eliminuje ryzyko przenoszenia się zagrożeń pomiędzy różnymi platformami systemowymi. Chroni Twojego Maca przed rozsyłaniem plików, zainfekowanych zagrożeniami, mogących wyrządzić szkodę użytkownikom systemów Windows oraz Linux.

Więcej funkcji, więcej możliwości

Graj, pracuj i korzystaj z sieci bez denerwujących spowolnień. ESET Cyber Security działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego Maca, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzień. Korzystaj z pełnej ochrony tuż po zakończeniu instalacji programu lub dopasuj poziom ochrony do własnych potrzeb - skorzystaj z ustawień zaawansowanych.


System operacyjny

  • macOS Sierra
  • Mac OS X 10.11.x (El Capitan)
  • Mac OS X 10.10 (Yosemite)
  • Mac OS X 10.9.x (Mavericks)
  • Mac OS X 10.8.x (Mountain Lion)
  • Mac OS X 10.7.x (Lion)
  • Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)

Wymagania techniczne

  • procesor 32bit x86 lub 64bit x64, Intel®
  • 150MB wolnej przestrzeni na dysku
  • pamięć RAM 512MB

 

Infolinia

42 613 60 16

Dzwoń 7:30-15:30

 

Kto jest w sklepie?

Liczba osób w sklepie: 27

Do kasy podchodzi: 4

Wyszukaj

Lepiej się zabezpiecz Ankieta